U nedelju je u Šapcu održan tradicionalni „Sensei kup“. Nastupilo je oko 200 takmičara iz 18 klubova iz Bosne i Hercegovine i Srbije. Pet takmičarki iz Karate kluba „Mladost“, osvojilo je pet zlatnih medalja u disciplini kata. Zlatne medalje osvojile su: Milica Dragičević, Sara Žunić, Nina i Sara Arađanin i ...Више о томе
Уто, феб 21, 2017
U organizaciji grada Vršca, i Vršačkog Atletskog kluba (VAK) prošlog vikenda održan je šesti „Vršački Beli kros“. Ova atletska manifestacija održana je u gradskom parku, uz učešće 200 atletičara/ki iz Srbije uzrasta 7-20 godina. AK „Tamiš“ predvođen trenerom Zoranom Kocićem je učestvovao sa pet takmičara i ostvario veliki uspeh osvajanjem ...Више о томе
U subotu je u Beogradu održan veliki međunarodni atletski miting „Serbian open“. Kako po rezultatima tako i po imenima daleko je prevazišao prošlogodišnji miting. Pregršt najboljih rezultata sezone, ličnih rekorda obeležilo je ovaj atletski spektakl. Među svim atletskim zvezdama našla se i naša sugrađanka, članica AK ,,Dinamo“ iz Pančeva, Zorana ...Више о томе
Prošlog vikenda u Žitištu je odigrana utakmica 17.kola Prve regionalne lige-grupe Sever, između košarkaša domaćeg “Svetog Đorđa” i “Kris Krosa” iz Panečva. Domaćini su bili uspešniji i pobedili rezultatom 92:64. “Naišli smo na kvalitetnog i izuzetno motivisanog protivnika koji je snažnom igrom već u prvoj četvrtini stekao prednost, na kraju ...Више о томе
Пон, феб 20, 2017
Odbojašice „Dinama“ poražene su u borbi za trofej od ekipe domaćeg „Jedinstva“, sa maksimalnih 3:0, po setovima (25:11, 25:21,25:20). Prvi set protekao je bez imalo neizvesnoti, dominantnom partijom ekipe iz Stare Pazove. Drugi set doneo je nešto bolju igru Pančevki, koje su posle zaostatka od šest poena sredinom seta (16:10) ...Више о томе